odtrucia alkoholowe wrocław ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtrucia alkoholowe Trzebnica

odtrucia poalkoholowe trzebnica

Jako osoba, która dogłębnie zna problem alkoholowy, oferuję pomoc każdemu, kto zmaga się z tą jakże cieżką chorobą. Wykonuję odtrucia alkoholowe z dojazdem do domu pacjenta, w miejscowości Trzebnica i na dalszych terenach województwa dolnośląskiego. Dzięki posiadanej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu, oferuję pomoc z zakresu odtrucia alkoholowego. Oferuję także wsparcie (na życzenie pacjenta) i bezpłatne konsultacje dotyczące dalszych kroków na drodze rozwiązania problemu alkoholowego.

Odtruwanie alkoholowe z dojazdem

Pracuję przez siedem dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Dojeżdżam do pacjentów do domu lub do wskazanego miejsca na terenie Trzebnicy i całego województwa dolnośląskiego. Wykonuję odtruwanie poalkoholowe wraz z badaniem EKG, które ocenia lekarz kardiolog. W przypadku stwierdzenia przez niego zaburzeń kardiologicznych, przekazuję pacjenta (za jego zgodą) pod opiekę służb ratunkowych.

Serdecznie zapraszam osoby borykające się z chorobą alkoholową do kontaktu ze mną pod numerem telefonu wskazanym na stronie.


Odtrucia alkoholowe Laskowice Odtrucia alkoholowe Oleśnica Odtrucia alkoholowe Oława Odtrucia alkoholowe Trzebnica Odtrucia alkoholowe Wołów