odtrucia alkoholowe wrocław ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtrucia alkoholowe Oława

odtrucia poalkoholowe olawa

Problem alkoholowy, z którym zmaga się dużo osób, jest mi tematem bardzo dobrze znanym, dlatego oferuję swoją pomoc, wsparcie oraz świadczę usługę odtrucia alkoholowego dla pacjentów z Oławy.

Jako osoba doświadczona, posiadająca niezbędną wiedzę na temat problemu alkoholowego, służę swoją pomocą każdemu, kto pragnie wyjść na prostą. Zapewniam wykonanie odtrucia poalkoholowego zarówno w domu, jak i w innym wyznaczonym miejscu.

Odtrucie poalkoholowe 24/7

Jestem dostępny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w święta i dni wolne od pracy. Dojeżdżam do pacjentów do Oławy i na terenie województwa dolnośląskiego, aby przeprowadzić odtruwanie alkoholowe i wykonać badanie EKG, które ocenia lekarz kardiolog. W przypadku stwierdzenia przez niego nieprawidłowości, przekazuję pacjenta (za jego zgodą) pod opiekę służb ratunkowych.

Dla zainteresowanych pacjentów, zapewniam także bezpłatną konsultację, która ma na celu pomóc choremu w podjęciu odpowiednich kroków do wyjścia z problemu alkoholowego.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.


Odtrucia alkoholowe Laskowice Odtrucia alkoholowe Oleśnica Odtrucia alkoholowe Oława Odtrucia alkoholowe Trzebnica Odtrucia alkoholowe Wołów